Laminátová podlaha ETERNA 

Mnohostranná podlahová krytina

Laminát je odolná podlahová krytina, která se vyznačuje atraktivním designem, snadnou instalací a vysokou užitnou hodnotou. Jako cenově výhodná a na údržbu nenáročná alternativa parketových a palubkových podlah v bytech a kancelářských prostorech se nezřídka stává první volbou.

Nepřeberná škála dekorů

Vzhled, téměř k nerozeznání napodobující dřevěné i jiné podlahy, přispívá k rostoucí oblibě laminátu. Laminát sestává z nosného materiálu a odolné dekorativní vrstvy. Kvalitnější výrobky navíc dokáží tlumit kročejový hluk. V našem eshopu naleznete produkty, které rafinovaně napodobují dub, javor, ořešák nebo třešeň, ale také třeba lamináty, které vzhledem napodobují dlažbu či kámen.

Zatěžujte podlahu, ne peněženku

Vysoká odolnost, snadná instalace a nenáročná údržba jsou vlastnosti, které si snadno získávají zákazníky. Užitná vrstva odolává vlhkosti, špíně a úderům, které by na masivní dřevěné podlaze zanechaly stopy. Nabízíme Vám laminátové podlahy určené buď do středně a silně zatěžovaných bytových prostor nebo do středně zatěžovaných kancelářských prostor. Při pokládání usnadňuje práci praktický systém zámků (click), díky kterému se podlaha sama vyrovnává a podlahové dílce jsou opakovaně použitelné. Krom toho lze laminátové podlahy bez obav aplikovat na teplovodní podlahové vytápění. Vedle snadné instalace přesvědčí laminát i snadnou údržbou - obvykle postačí vysátí a vytření vlhkým hadrem.

Laminátové podlahy ETERNA Loc 7

Laminátové podlahy ETERNA Loc 7 jsou vhodné pro prostory s silným a častým použitím v domácnostech a praktickým využitím ve veřejných prostorách. Laminátové podlahy ETERNA Loc 7 nejsou vhodné pro vlhké prostory jako jsou koupelny, sauna atd., a v prostorách bez vhodného čištění s ohledem na vlhkost, písek, sníh apod. Používejte prosím odpovídající kolečkové židle. - bez použití lepidla a čisté - naklápěcí - vícekrát k použití - snadné a rychlé položení - třída odolnosti podlahové krytiny proti otěru AC3 / Kl. 31 (Laminátové podlahy jsou vhodné pro komerční prostory s malým nebo dočasným využitím).

Laminátová plovoucí podlaha ETERNA Loc 8

Tato laminátová plovoucí podlaha je vhodná pro prostory s častým použitím v domácnostech a praktickým využitím ve veřejných prostorách. Eterna Loc 8 není vhodná pro vlhké prostory jako jsou koupelny, sauna atd., a v prostorách bez vhodného čištění s ohledem na vlhkost, písek, sníh apod.- výrazná struktura reliéfu s nadčasovou elegancí a V-drážkou- naklápění desek při instalaci - snadné a rychlé položení- bez použití lepidla a čisté- vhodné pro podlahová vytápění (teplá voda, žádné elektrické podlahové vytápění)- 15 let záruky- třída odolnosti proti otěru AC4 / Kl. 32 (laminátová plovoucí podlahavhodná pro komerční prostory s malým nebo dočasným využitím)

Laminátové podlahy ETERNA Loc 12

Tato laminátová plovoucí podlaha je vhodná pro prostory s častým použitím v domácnostech a praktickým využitím ve veřejných prostorách. Eterna Loc 12 není vhodná pro vlhké prostory jako jsou koupelny, sauna atd., a v prostorách bez vhodného čištění s ohledem na vlhkost, písek, sníh apod. - výrazná struktura reliéfu s nadčasovou elegancí a V-drážkou - naklápění desek při instalaci - snadné a rychlé položení - bez použití lepidla a čisté - vhodné pro podlahová vytápění (teplá voda, žádné elektrické podlahové vytápění) - 15 let záruky - třída odolnosti proti otěru AC5 / Kl. 33 (laminátová plovoucí podlahavhodná pro komerční prostory s malým nebo dočasným využitím)

Laminátové podlahy ETERNA Loc 12 XL

Dlouhá prkna laminátové podlahy jsou extra tvrdá, extra dlouhá, a mimo to také extra praktická. Splňují nejvyšší požadavky bytových a nebytových prostorů.