Garážová vrata


Pořiďte si výhodně garážová vrata Univers

... my Vám k tomu pomůžeme!


Garážová vrata Univers

Sekční vrata se skládají ze sendvičových panelů, které jsou vyráběny na automatické lince. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová sekční vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření. Design garážových vrat tvoří také jejich povrch. A protože i ten může být v dnešní době různý, tak je také předmětem volby, kdy existují k výběru možnosti v podobě hladkého povrchu, imitace dřeva nebo povrchu stucco. K tomu se ještě vyrábí různé typy panelů, kterých je taktéž velké množství. Volba vzhledu spočívá především v určení barvy, kterou garážová vrata budou mít. V tomto směru nabízíme třeba osm standardních barev ze vzorníku RAL, dále šest základních barev imitujících dřevo a kdyby nastal případ, že se Vám nebude žádná z uvedených líbit, je možné vytvořit garážová vrata v jakékoli barvě ze vzorníku RAL. Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich designů umožňuje vyrobit více než 250 variant sekčních vrat. Garážová vratamohou mít nejenom standardní barvu, ale je možné si vybrat libovolnou barvu ze vzorníku RAL. Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata si umožňuje vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý produkt, vyrobený speciálně pro Vás. Neváhejte se u nás informovat na garážová vrata Praha a okolí.

TYPY GARÁŽOVÝCH VRAT

  • garážová vrata RSD 01 HYBRID
  • garážová vrata RSD 02 HYBRID
  • rolovací vrata

GARÁŽOVÁ VRATA RSD

Typ RSD 01 HYBRID

Garážová vrata série RSD 01 HYBRID jsou speciálně navržena pro garáže s nízkým nadpražím od 100 mm a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně neboli ostěním 85 mm. Pružinový mechanismus je umístěn po stranách vrat.

Garážová vrata se vyrábějí v malých rozměrech (šířka max do 3000 mm a výška max do 2820 mm) s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů. Vyrovnávání křídla vrat se provádí pomocí speciálního mechanismu, který je umístěn svisle podél vodících lišt. Po obvodu vrat je umístěno mrazuvzdorné PVC těsnění. Bezpečnost je zajistěna pomocí speciálních systémů - "pružina v pružině" a dvojitého lana. Ve vratech jsou použity nejspolehlivější mechanismy a ověřené komponenty.

Hraniční rozměry:

Šířka - od 2000 mm do 3000 mm
Výška - od 2020 mm to 2820 mm

Minimální nadpraží bez pohonu - 100 mm
Minimální nadpraží s pohonem - 135 mm

Minimální ostění - 85 mm

Typ RSD 02 HYBRID

Garážové vrata řady RSD 02 jsou klasická sekční vrata, určena pro nejběžnější rozměry garáží. Vrata RSD 02 HYBRID jsou vhodná pro menší až střední stavební otvory (šíře od 2000 do 6000mm, výška od 1800 do 3100 mm) a pro časté použití během dne. Tato garážová vrata je tak možné montovat do garáží s různým půdorysem. Mohou být instalována v budovách s různými architektonickými prvky, a to hlavně s různou konstrukcí nadpraží a stropu. Nadpraží musí být minimálně 150 mm s ostěním minimálně 100 mm. Bezpečnost provozu vrat je zajištěna pomocí pojistných zařízení před přetržením pružiny. Tato série vrat je nejvíce populární. Tato vrata lze dodat s integrovanými dveřmi.

Hraniční rozměry:

Šířka - od 2000 mm do 6000 mm
Výška - od 1800 mm to 3100 mm

Minimální nadpraží bez pohonu - 350/230/150 mm
Minimální nadpraží s pohonem - 350/230/180 mm

Minimální ostění - 100 mm

Nesmírnou výhodou našich garážových vrat je použitý systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů. Díky tomuto systému neexistuje tepelný most a panely nepromrzají na spojích. Mezera je vyplněna polyuretanovou pěnou, která je zakrytá nenasákavým materiálem s dlouhodobou životností.

NOVINKA - 2017 - PROVĚTRÁVANÁ SEKCE

Nabízíme nově pro garážová vrata i provětrávanou sekci. Je to velmi vhodné řešení pro prostory, kde je potřeba trvalé odvětrání místnosti - tedy např. pro bytové domy. Otvory jsou konstruovány tak, aby bylo zabráněno vniku drobných živočichů do interiéru.

Typy panelů garážových vrat RSD 01 HYBRID a RSD 02 HYBRID

Pro vrata RSD nabízíme 6 typů provedení panelů garážových vrat - můžete vybírat z hladkého provedení či z drážkového provedení. U drážek sekčních vrat nabízíme několik velikostí. Vedle drážek nabízíme i kazetové provedení panelů garážových vrat. Díky široké nabídce provedení panelů v kombinaci s barevnou škálou panelů garážových vrat si vybere téměř každý. Veškeré provedení naleznete ve vzorkovníku.

Typy kování garážových vrat

Na následujících nákresech si můžete prohlédnout parametry pro jednotlivé typy garážových vrat - jaké jsou mezní rozměry pro nadpraží či ostění nebo jaká je světlá výška s pohonu či bez pohonu. V případě dotazů Vám ochotně vše vysvětlí naši technici nebo vše zkonzultují u vás na místě.

ROLOVACÍ VRATA

Hlavní výhody rolovacích vrat:

  • + celohliníkové provedení
  • + výroba na míru dle zadání zákazníka
  • + minimální nárok na prostor
  • + spolehlivost
  • + při montáži před/za otvor nezasahují vodící lišty do prostoru

Rolovací garážová vrata vynikají zejména minimálním nárokem na prostor a vysoce kvalitním provedením. Jsou vhodná pro garáže, tak i před prosklené výlohy prodejen.

Roletová vrata vyrábíme přesně na míru. Roletová vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Své uplatnění najdou tato rolovací vrata tam, kde jiné typy vrat nevyhovují. Vrata se vyrábí z hliníkových lamel P77, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Pancíř se pohybuje v hliníkových vodících lištách, které obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem. Celý pancíř se navíjí do hliníkového boxu, který je ve velikosti 300mm nebo 350mm.

Největší předností těchto vrat je úspora místa pod stropem garáže. Rolovací vrata se montují za stavební otvor či do stavebního otvoru nebo přímo před něj. Tato vrata nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci pod stropem. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotného pohonu. Roletová vrata se vyrábí s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním.

Ovládání roletových vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo dálkovým ovladačem.

Maximální šířka vrat: 5 m

Maximální výška vrat: 4m

Maximální plocha vrat: 16m2

Rolovací vrata nabízíme v několika barevných variacích. Konkrétně pancíř můžete zvolit v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné nebo ve zlatém dubu. Box a vodítka nabízíme v bílé a tmavě hnědé barvě.

Pokud potřebujete znát technické parametry jednotlivých součástí, které se na rolovací vrata používají, prohlédněte si technické nákresy nebo nás neváhejte kontaktovat.

Dálkové ovladače

Nabízíme širokou škálu barevných variací dálkových ovladačů. Vybrat si tak můžete přesně dle svého vkusu. Pokud si potřebujete ovladač ke garážovým vratům dokoupit, můžete to udělat přes náš e-shop , kde jsou výhodné ceny a kódování hravě zvládnete sami. Poté si stačí stáhnout příslušný návod k motoru (Sectional 500 nebo Sectional 750-1200), který na svých vratech máte a postupovat přesně podle kroků v návodu - Programování. Programování zvládne každý. V případě, že byste potřebovali kódování ovladačů od nás, není to žádný problém, naši technici Vás navštíví a programování provedou.

Výroba garážových vrat

Výroba garážových vrat probíhá ve výrobním závodě v České republice - konkrétně v Kadani. Byla zde postavena nová výrobní hala, která je zařízena nejmodernějšími stroji, které jsou samozřejmě certifikované. Je zde umístěna nejnovější výrobní linka na výrobu sendvičových panelů pro sekční vrata. Veškeré součásti a díly, která se na vrata instalují jsou podrobeny testům v souladu se světovými standardy. Garážová vrata jsou vyráběna na míru, dle požadavku a přání zákazníka. Vlastní proces výroby garážových vrat je plně automatizovaný a výroba vrat je tak flexibilní, rychlá a přesná. Vrata tak lze vyrobit v různých barvách a rozměrech.