Laminátové podlahy od Next Center s.r.o.

Mnohostranná podlahová krytina


Laminát je odolná podlahová krytina, která se vyznačuje atraktivním designem, snadnou instalací a vysokou užitnou hodnotou. Jako cenově výhodná a na údržbu nenáročná alternativa parketových a palubkových podlah v bytech a kancelářských prostorech se nezřídka stává první volbou.

Nepřeberná škála dekorů

Vzhled, téměř k nerozeznání napodobující dřevěné i jiné podlahy, přispívá k rostoucí oblibě laminátu. Laminát sestává z nosného materiálu a odolné dekorativní vrstvy. Kvalitnější výrobky navíc dokáží tlumit kročejový hluk. V našem eshopu naleznete produkty, které rafinovaně napodobují dub, javor, ořešák nebo třešeň, ale také třeba lamináty, které vzhledem napodobují dlažbu či kámen.

Zatěžujte podlahu, ne peněženku

Vysoká odolnost, snadná instalace a nenáročná údržba jsou vlastnosti, které si snadno získávají zákazníky. Užitná vrstva odolává vlhkosti, špíně a úderům, které by na masivní dřevěné podlaze zanechaly stopy. Nabízíme Vám laminátové podlahy určené buď do středně a silně zatěžovaných bytových prostor nebo do středně zatěžovaných kancelářských prostor. Při pokládání usnadňuje práci praktický systém zámků (click), díky kterému se podlaha sama vyrovnává a podlahové dílce jsou opakovaně použitelné. Krom toho lze laminátové podlahy bez obav aplikovat na teplovodní podlahové vytápění. Vedle snadné instalace přesvědčí laminát i snadnou údržbou - obvykle postačí vysátí a vytření vlhkým hadrem.