Marmoleum

Přírodní linoleum Forbo Marmoleum® Home

Hledejte inspiraci v kolekci přírodního linolea Marmoleum® Home, které Vám nabízí díky své rozmanité škále snadný výběr vzorů pro Váš domov. Kolekce také obsahuje designové dekory pod označením HD.

Marmoleum® zažívá v současnosti velký návrat na podlahy českých domácností. Po období, kdy bylo dlouhodobě vytlačováno umělým linoleem, se stává v současnosti jedním z nejvíce žádaných podlahových materiálů nejen u nás, ale i ve světě. Marmoleum® home je zcela ekologický produkt. Výroba se provádí tak, že na jutovou textilii je nalisována kašovitá substance z lněného oleje, kalafuny, vápence, dřevité moučky a přírodních pigmentů. Tímto působem vzniká podlahová krytina s vysokou životností a výbornými užitnými vlastnostmi schopnými konkurovat i moderním plovoucím podlahám.

Látky obsažené ve lněném oleji používaném při výrobě Marmolea zabraňují množení roztočů, působení bakterií a dalších patogenů. Marmoleum má navíc antistatické vlastnosti, nepřitahuje tedy prach a je tedy schopné vytvářet mimořádně příznivé bytové prostředí pro osoby trpícími alergiemi a astmatem. Marmoleum® home nabízíme pro domácnosti v pásech o šíři dva metry v mnoha barevných variacích. S Marmoleem si změníte prostředí vašeho domova v zónu klidu a bezpečí.