PORTA DOORS

Tvoříme pro Tebe

Už 23 let využíváme nejnovější technologie a trendy. Naši specialisti z oddělení Inovace a R&D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Tvým potřebám.

Chceme v Tobě uvolnit vášeň a kreativitu, proto Ti dáváme možnost pesonalizace dveří a to největší na trhu. Můzeš je přizpůsobit svému interiéru, kdy rozhoduješ nejen o odstínu, ale právě o nestandardním modelu a rozměrech. Díky tomu, dveře, které si vybereš, jsou Tvoje od začátku do konce :)

Kvalita

Investujeme do moderní a zautomatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby naše dveře mohli zdobit Tvůj domov po mnoho let.

Společné usilí

Ceníme si především mladost, nápady a vize. Věříme potenciálu našich rodilých architektů a projektantů, kteří hledají možnosti jak předvést světu svůj talent. Zveme proto ambiciózní mladé projektanty ke spolupráci a k účasti v soutěžích Porta, aby se mohli předvést se svými čerstvými, často překvapujícími nápady na designová řešení. Aktivně prezentujeme naše laureáty a vítězné práce jsou prezentovány na prestižních veletrzích interiérového designu. V roce 2012 a 2013 se vítězové mohli se svými pracemi představit v průběhu Łódź Design Festiwal, a v tomto roce budou nejlepší práce soutěže Porta BY ME prezentovány na veletrzích arena DESIGN 2015 v Poznani.

Sdílíme také vlastnosti, které jsou vlastní sportovcům. Jako firma se angažujeme ve veslování, ve kterém se počítá síla nadchnout se, společná práce, vytrvalost a zaangažování. To jsou vlastnosti velice blízké naší firmě.

Výroba

Věříme tomu, že moderní výroba nejsou pouze inovativní technologie, je to i šetrný postoj k životnímu prostředí. Snažíme se o to, aby na každé etapě vzniku nového výrobku, byl používán materiál od dodavatelů takový, který úspěsně vyhověl certifikaci FSC, která obnáší pravidla správného nakládání s lesy a kontroly postupů těžby dřeva.

Vyrábíme dveře a příslušensví nejen pouze do obytných domů a bytů. Obsluhujeme rovněž investiční sektor, vybavujeme veřejné instituce, hotely, novodobé sportovní haly nebo kancelářské budovy.