Živé podlahy 

Živé podlahy EGGER Design+

Živá podlaha, která vás okouzlí - termoplastický polyuretan EGGER Design+. Podlaha, která má všechno vyladěno do posledního detailu. Taková je nová krytina EGGER Design+, ultra moderní, ultra robustní a ultra variabilní.

Všichni dobře známe situaci, kdy máme po probuzení na tváři nehezké otlačeniny, které ale po čase samy zmizí aniž by po sobě zanechaly stopy. Může za to naše kůže, která je největším živým orgánem našeho těla. A stejně tak se chovají i Živé podlahy, které díky svým unikátním vlastnostem dokáží samy vyrovnat povrchové deformace například od židlí, těžkých předmětů či podpatků dámských lodiček.

Živá podlaha - tak lze charakterizovat podlahovou krytinu EGGER Design+, produktovou novinku, s níž Supellex startuje doslova novou éru designových podlahovin.
EGGER Design+, který má geneticky zakódovánu vysokou pevnost a moderní vzhled, je průsečíkem vlastností krytiny na bázi dřeva s těmi na bázi plastu. Se svou konstrukční výškou 5 mm a odolností vůči opotřebení i poškrábání se hodí nejen do privátních, ale i do komerčních prostor. Jádro tvoří pevná nosná deska s dřevěným základem a dvojitou ochranou DualSeal, zatímco povrchová vrstva se skládá z termoplastického polyuretanu. Navíc je bez PVC a změkčovadel. Podlahová krytina EGGER Design+ je k dispozici ve dvaceti autentických dřevěných i kamenných dekorech a vyznačuje se jedinečnou funkcí Memory. To z ní dělá první podlahovinu s pamětí. V praxi to znamená, že takřka veškeré povrchové deformace, jako jsou například otisky nohou nábytku, jsou působením SelfRepair efektu vráceny do původní podoby a podlaha tak vypadá stále jako nová.
Pokud byste tedy zatoužili po odolné, protiskluzové, barevně stálé podlaze, která je navíc odolná i proti vlhkosti, pak není nic jednoduššího než navštívit některého z našich prodejců.
Svoji novou Živou podlahu pak můžete mít ihned doma, protože všechny dekory dřeva včetně originálních lišt jsou skladem.